Recenzja słuchawek Jabra SPORT Bluetooth

Jabra SPORT Bluetooth

Podczas aktywności fizycznej czy to na siłowni, czy w czasie biegania, czy nawet w trakcie medytacji, dla wielu z nas niezwykle ważna jest muzyka. Dzięki muzyce wprowadzamy się w odpowiedni nastrój, motywujemy się i dopasowujemy do danej aktywności. Dlatego też tak istotny jest zestaw słuchawkowy i jakość dźwięku, jaka się z nich wydobywa. Prześledźmy zatem najnowsze słuchawki Jabra SPORT Bluetooth.

Zestaw

Słuchawki te zapakowano w zgrabne i eleganckie pudełeczko. W jego środku znajdziemy również stację dokującą, która może także, a także kilka akcesoriów czyli  trzy rozmiary zaczepów  EarWing oraz sześć par tipów. W ich skład wchodzą trzy zwykłe silikonowe oraz trzy piankowe. W pudełeczku znajduje się także kabel micro USB. Cały zestaw sprzedażowy jest naprawdę satysfakcjonujący i całkowicie adekwatny do ceny. Warto także zaznaczyć, że w pudełeczku znajduje się również instrukcja użytkowania, a także rejestracji urządzenia. 

Użytkowanie słuchawek

Jeśli chodzi o kwestię użytkowania, ciężko dopatrzyć się minusów. Wkładki douszne, dzięki materiałowi, z którego są wykonane idealnie dopasowują się do kształtu ucha. W trakcie ich użytkowania nie trzeba obawiać się ich wypadnięcia. Tryb HearThrough zdecydowanie został zaprojektowany do treningów bardziej statycznych. Doskonale sprawdzą się na siłowni czy też ćwiczeń stacjonarnych lub w fitness clubie.
Dzięki aplikacji możemy podejrzeć stan słuchawek, swoje tętno, stan naładowania baterii, a także pułap tlenowy oraz nasze położenie względem GPSu.
Bardzo ciekawą funkcją jest Jabra Sport Life, dzięki której można określić wspomniany wcześniej pułap tlenowy użytkownika, na której podstawie aplikacja dobiera  i rejestruje treningi, a także kieruje nimi, podając nam wprost do ucha wskazówki sportowego asystenta.